Tónovací a míchací centrum

Tonovací cestrum

V naší prodejně v Hořících můžete využít tónovací technologie společnosti Caparol

Technologie ColorExpress disponuje obsáhlou databází více než 5 milionů tónovaných receptur. Veškeré barevné odstíny mohou být prostřednictvím této moderní technologie v nejkratším čase připraveny. Po léta vyvíjená a zdokonalovaná technologie má nejširší paletu nabízených produktů, od fasádních a vnitřních barev, lazurovacích a stěrkových technik pro interiery, přes omítky, ochranné nátěry konstrukčních betonů a betonových podlah, až po laky a lazury.

Vnitřní barvy:
 Malerit

Barva vrcholové třídy na nové a renovační nátěry do veškerých vnitřních prostorů. Lze použít i v obytných místnostech a pracovních prostorech pro vysoce citlivé osoby, protože při zpracování i při vysychání se neuvolňuje zápach.

více…

 Primacryl

Malířská barva pro dobře kryjící na ekonomicky výhodné nátěry vnitřních stěn a stropů, které nejsou vystaveny většímu namáhání.

více…

Samtex

Interiérová vinylová barva CAPAROL Samtex je určena pro vysoce namáhané, trvalé nátěry pro všechny obvyklé vnitřní plochy vhodné pro disperzní barvy. Barva vykazuje minimum emisí a neobsahuje rozpouštědla (E.L.F.).

více…

Fasádní barvy:
Muresko Plus CE

Barva Muresko Plus CE se hodí zvláště na nové, nenatřené omítky i na renovační nátěry na dostatečně přilnavých starých nátěrech a pevných nosných podkladech. Zesílení siloxanem dodává optimální ochranu vůči vlhkosti.

více …

AmphiSilan Plus CE

Vlivem nově vyvinuté kombinace silikonové pryskyřice a pojiva i nanostrukturního spojení pigmentu a plniva se značně snižuje citlivost na znečisťování. 

více…

dále využijte:

V našich prodejnách naleznete široký sortiment malířského nářadí, doplňků a příslušenství.


Neváhejte také využít nabídku lazur a nátěrů na dřevo CAPAROL, které máme na našich prodejnách skladem ve všech odstínech. Více…