Brikety, pelety a příslušenství

10.10.2018

MIXI / SMĚSNÉ BRIKETY

Ekologické topení, které podporuje recyklaci? To jsou směsné brikety SAVEBRIK MIXI. Kromě voňavého dřeva jsme do nich přidali 20 % čistého kartonového papíru, žádné časopisy a noviny plné toxických látek. Zatopte si briketami, které šetří životní prostředí. Zbylý popel zužitkujete jako hnojivo na zahradu.

Parametry:

Výhřevnost: 16,49 MJ/Kg (Qi)
Spalné teplo: 17,74 MJ/Kg (Qs)
Obsah popela: < 6,50 % hmotnosti
Hmotnost balení: 10 kg +-5%
Obsah balení: 16 ks briket

Cena:  49,-Kč/bal.
WOOD / DŘEVĚNÉ BRIKETY

Dřevní brikety WOOD prohřejí váš dům přírodní silou čistého dřeva. Brikety jsou vyrobené z dřevěných pilin a třísek, které vznikají jako vedlejší produkt při zpracování dřeva. Kromě žhavých briket vás proto zahřeje i dobrý pocit. Zatopíte si ekologicky a bez zbytečného plýtvání zdrojů.

Parametry:

Výhřevnost: 18,87 MJ/Kg (Qi)
Spalné teplo: 20,20 MJ/Kg (Qs)
Obsah popela: < 1,47 % hmotnosti
Hmotnost balení: 10 kg +-5%
Obsah balení: 16 ks briket

Cena:  56,-Kč/bal.
NIGHT / NOČNÍ BRIKETY

Na nepříjemná chladná rána zapomeňte, noční brikety NIGHT vás vydrží hřát až 10 hodin. Hutné papírové brikety české výroby oceníte všude, kde potřebujete udržet stálou teplotu po delší dobu. Vznikají druhotným zpracováním papírového materiálu, proto potěší všechny ekologické duše.

Parametry:

Výhřevnost: 15,09 MJ/kg
Spalné teplo: 16,46 Qs
Obsah popela: 13.04 % hmotnosti
Obsah vody: < 1 % hmotnosti
Hmotnost balení: 10 kg +- 5%
Obsah balení: 12 ks briket

Cena:  69,-Kč/bal.
PELLETS / DŘEVĚNÉ PELETY

S dřevěnými peletami SAVERBRIK získáte čisté přírodní topivo, které nezatěžuje životní prostředí a vzniká z obnovitelných zdrojů. Topení peletami je pohodlné, ekologické a přináší radost z úspory přírodních zdrojů, protože pelety vznikají ze zbytků jiných výrob. Je však používáno pouze čisté, nepoužité dřevo. Za kvalitu pelet SAVERBRIK ručí certifikace ENplus. Patříme do nejvyšší třídy A1.

Hmotnost balení: 10 kg

Cena:  109,-Kč/bal.
FAST / DŘEVĚNÉ TŘÍSKY NA ZÁTOP

S dřevěnými zátopovými třískami FAST máte roztopeno během chvilky. Třísky jsme vyrobili ze suchého dřeva, proto se ihned rozhoří. S námi dokáže zatopit každý. Vhodné pro všechny druhy topidel.

Hmotnost balení: 5 kg, 11 kg

Cena:  69,-Kč/5kg  a  139,-Kč/11kg

 

 

FIRE / DŘEVITÝ PODPALOVAČ

Zapalte si gril, krb, oheň nebo kamna bez stresu a rozčilování s dřevitým podpalovačem FIRE. Jeden smotek dřevitého podpalovače vydrží hořet až 6 minut. Na roztopení máte proto dostatek času. Je vyroben pouze ze dřeva a parafinu, proto nesmrdí a zbytečně nekouří. Hoří i ve vlhkém prostředí – ideální pro vodáky nebo k táboráku.

Parametry:

Délka podpalovače: cca 60 mm
Průměr podpalovače: cca 25 mm
Surovina: dřevitá vlna a parafín

Počet ks v balení: 24 v krabičce

Cena:  66,-Kč/bal.