BAUMIT — fasáda musí dýchat!

Proč je důležité, aby fasáda Vašeho domu dýchala?

 • Běžná čtyřčlenná rodina svými činnostmi, jako jsou praní, žehlení, vaření, koupání a také dýchání, vyprodukuje denně až 6 litrů vodních par.
 • Tyto vodní páry procházejí v zimním období obvodovými stěnami domu do exteriéru a nekondenzují v konstrukci.
 • Paropropustnost (nízká hodnota difuzního odporu — µ) ­obvodových konstrukcí je stěžejní pro zdravé bydlení.
 • Každá novostavba obsahuje velké množství vlhkosti z omítek, podlah, zdiva a nedostatečné ochrany proti dešti.
 • U starších staveb může být problémem vlhkost vzlínající do zdiva od základů a z okolního terénu.

Systémové řešení

Systém garantovaný výrobcem je vždy vyšší zárukou kvality než slepenec komponentů. Využijte rad odborných technických poradců a dbejte na systémové řešení.

Pohodová pokojová teplota

Zateplovací systémy zajišťují nejen teplo v zimě, ale také chladno v parném létě. Díky správné teplotě prostředí se obytný prostor stane místem, kde se cítíme dobře. Bydlení bude zdravější a útulnější.

Příznivá vlhkost vzduchu

Správná tepelná izolace snižuje náklady na vytápění a má jednoznačně pozitivní vliv na vlhkost vzduchu, a tím i na vyvážené, zdravé mikroklima.

Zrychlené vysychání

Systém Baumit open zkracuje díky vysoce difuzně otevřeným izolačním deskám dobu vysychání novostaveb až o 60 % a snižuje riziko kondenzace vlhkosti v obvodových stěnách téměř na nulu.

Prevence proti plísním

Kvalitní zateplení předchází tvorbě tepelných mostů. V důsledku toho nedochází ke vzniku plísní v interiéru.

Úspora energií

Zateplovací systém Vám může ušetřit až 50 % nákladů na topení.

Bez kotvení

Běžné zateplovací systémy se kotví hmoždinkami. Díky excelentní přídržnosti lepidel v systémech Baumit open a Baumit Star je možné u novostaveb rodinných domů hmoždinky zcela vynechat a v případě zateplování velmi nesoudržných povrchů použít lepicí kotvy Baumit StarTrack, které se aplikují rovněž bez perforace izolačního materiálu.

Sanace zateplením

Zateplujete objekt s mírným zasolením? Opět máme ideální řešení v podobě open systému.

Samočisticí povrch nebo fotokatalýza

Slyšeli jste o samočisticím nebo fotokatalytickém efektu v souvislosti s povrchy fasád? Jedna ze systémových omítek Baumit NanoporTop je omítkovina nejvyšší kategorie, výrobek oceněný zlatou Známkou kvality za výrobek – technologii roku 2015, a splňuje oba parametry.

Náročné podmínky

Máte dům vedle fotbalového hřiště, školky anebo třeba v lokalitě s častým krupobitím? Nenajdete odolnější zateplovací systém, než je Baumit Star!

Fasády Baumit

Baumit je lídrem trhu ve výrobě a prodeji zateplovacích systémů. Loni oslavil 25 let na českém trhu a každý rok přichází s mnoha inovacemi.

Baumit open

Zateplení, které dýchá!

 • Vysoce prodyšný zateplovací systém
 • Na vlhké i mírně zasolené zdivo
 • Vynikající tepelněizolační vlastnosti

Zateplovacím systémem Baumit open bylo na evropském trhu zatepleno 15 000 000 m2 fasád.

Baumit Star EPS

Nehmoždinkujte, lepte!

 • Mimořádná bezpečnost a spolehlivost
 • Dokonalé zateplení bez hmoždinek
 • Vynikající tepelněizolační vlastnosti

Pastovitá omítka Baumit StarTop, bestseller roku 2018 mezi moderními omítkovinami.

Využijte mimořádného zvýhodnění 21 %, podmínkou pro získání slevy je objednání uceleného zateplovacího systému Baumit open nebo Baumit Star EPS (systémem je míněno lepidlo a stěrka, síťovina, izolant, základní nátěr a fasádní omítka) v rámci jedné objednávky. Sleva je odečítána z cen, které najdete v Baumit Ceníku 2019.

Slavíme 20 let systému Baumit open na evropském trhu. A jako poděkování všem, kteří se rozhodli zateplit s námi, jsme připravili v období od 1. 3. do 31. 12. 2019 mimořádnou akci na naše TOP systémy.

A třešnička na dortu – objednáte‐li minimálně 100 m2 zateplovacího systému, doručíme Vám kompletní systém na jakékoli dopravně dostupné místo v ČR úplně zdarma.

Chcete znát jednotlivé komponenty pro Vaši fasádu, cenu a výši získané slevy? Využijte naši aplikaci. Zadejte rozměry svého domu, typ systému a tloušťku izolantu a obratem se dozvíte vše potřebné.

 

Protože na zateplovací systémy Baumit open a Baumit Star EPS zakoupené během platnosti akce Vám poskytneme mimořádnou prodlouženou záruku nad rámec legislativních požadavků v délce 60 měsíců!

Baumit patří k dodavatelům vyspělých stavebních systémů ve 27 zemích Evropy a Asie. Ve střední a východní Evropě se s produkcí 40 milionů metrů čtverečních řadí k lídrům v oblasti vnějších kontaktních zateplovacích systémů a finálních povrchových úprav fasád. Na český trh vstoupil Baumit již 1. ledna 1993. Od té doby je spolehlivým dodavatelem systémových řešení pro fasády, omítky, potěry a betony, ale také výrobků na lepení obkladů a dlažeb. Na českém trhu je vnímán jako zavedený a spolehlivý výrobce kvalitních stavebních materiálů, v posledních 11 letech byl celkem sedmkrát oceněn titulem Nejlepší výrobce stavebnin.

Kontaktujte naše technické a obchodní poradce Baumit, kteří Vám rádi pomohou s výběrem zateplovacího systému, vyřeší komplikované detaily stavby, poradí ohledně realizační firmy či ohlídají správné provedení. Kontaktujte nás zde nebo nám napište e‐mail zde. Popř. shlédněte video o produktu Baumit open níže.

voucher

Vygenerujte si slevový voucher, který můžete uplatnit na prodejních místech zapojených do akce. Po registraci Vám bude voucher zaslán e‐mailem a pak již jen nakupujte a stavte. My Vám k tomu přejeme šikovné řemeslníky a přízeň počasí. Váš Baumit

Registrační formulář